+420 607 236 390
ing. Ivan Wallenfels, truhlářství - tesařství, Zadní Poříčí 10, 262 72 Březnice, tel.:+420 607 236 390, e-mail: Wallenfels@seznam.czMontáž

Pergola Palmira®  je vlastně stavebnice. Jste-li průměrně zkušení, sestavíte si pergolu svépomocí. Dodáme Vám stavební plánky, seznam nářadí, které potřebujete a celý pracovní postup.

Přesto Vám doporučujeme si nechat pergolu postavit od firmy.

Hlavním důvodem je dodržení záručních podmínek a dále naše zkušenost při montážích pergol.

Pergola Palmira® se nejčastěji staví na betonové pilíře. Jsme schopni vám dodat i pilíře, avšak nejčastěji si zákazník zabetonuje pilíře sám. Některé montážní firmy instalují pergoly na tzv. "zemní vruty" a potom odpadá starost s betonováním. Způsob ukotvení si volí zákazník. Kotvení na zemní vruty není tak stabilní, jako na betonové pilíře.

V každém případě již při sjednávání zakázky je důležité "vidět terén" - místo, kde bude pergola montována. Proto požadujeme co nejvíce informací od zákazníka již na začátku. Nejlepším řešením je osobní návštěva zaměřovacího technika. Technik se ujistí, že nedojde k problémům nejen při montáži, ale také během samotného používání pergoly, přístřešku na auta nebo altánu.Na fotografiích je vidět princip, jak se pergola staví. Další fotografie z montáží si můžete prohlédnout ve fotogalerii.