Vítejte na webu 
+420 607 236 390
ing. Ivan Wallenfels, truhlářství - tesařství, Zadní Poříčí 10, 262 72 Březnice, tel.:+420 607 236 390, e-mail: Wallenfels@seznam.cz


které jsou věnovány široké skupině výrobků ze dřeva, označených ochrannou známkou Palmira® .

Hlavní činností naší firmy je truhlářství a tesařství s provozovnou nacházející se v blízkosti města
Příbram a s působností firmy po celé České republice a rovněž i v zahraničí.

Po obchodních začátcích jsme se postupem času, začali stále více věnovat designu a také samotným technickým řešením výrobků.
U zákazníků naše výrobky zaznamenali úspěchy pro jedinečnost, originalitu a líbivost, ale také pro svou ekonomičnost. Kladných ohlasů jsme dosáhli nejenom na tuzemském trhu, ale rovněž i v zahraničí.

Jako příkladů uvedeme:

Design našich oken a dveří se používá dodnes u velkých výrobců tzv. Blockhäser domů. Navrhli jsme jednoduché a obchodně úspěšná řešení vzhledu a výroby oken a dveří a rovněž domků na nářadí a altánů.

Naše hračky jsou i v takových zemích, jako je Japonsko, USA, Kanada, Dánsko, Belgie, Nizozemí, Německo, Itálie, Saudská Arábie, Spojené Arabské Emiráty a další..

Úspěšným výrobkem je rovněž naše dřevěná chlebovka s roletou (schránka na chleba). A i když hodně firem se snažilo napodobit tento výrobek, myslíme si, že svou funkčností a propracovaností je nejlépe zvládnutý ze všech. Vyrobených více jak 100 000 kusů a dodaných do více jak 500 obchodů svědčí o oblíbenosti dřevěné chlebovky.

V posledních letech jsme se stále více soustředili na autorskou ochranu našich výrobků,
protože v minulosti jsme vždy po určité době zaznamenali ze strany různých jiných výrobců snahu o kopírování našich nápadů.

Vznik nových výrobků je vždy spojen s časovou a finanční náročností, a proto jsme se rozhodli, že stěžejní výrobky budeme vždy autorsky ochraňovat již při samotném vzniku výrobku, či při jeho uvedení na trh, a že budeme bojovat s těmito "nepoctivci" a "vychytralci".


Proto v naší firmě vznikají výrobky, které jsou průmyslově chráněnými vzory, a proto vznikla i samotná ochranná známka  Palmira® pro širokou skupinu výrobků ze dřeva.

Přestože webové stránky jsou věnovány především výrobkům s ochranou známkou Palmira®, rádi Vám ukážeme další naše výrobky.