+420 607 236 390
ing. Ivan Wallenfels, truhlářství - tesařství, Zadní Poříčí 10, 262 72 Březnice, tel.:+420 607 236 390, e-mail: Wallenfels@seznam.czTypy pergol a přístřeškůZákladní tvary pergoly Palmira® lze měnit tak, že jednoduše vznikne místo pergoly garážové stání tzv.
Carport nebo na altán či přístřešek nad bazén a dokonce lze takto vyrobit krásný, atraktivní skleník.  Již více restaurací projevilo zájem o provedení jako restaurační venkovní sezení.

I když máme snahu vyrábět rozměrově typizované pergoly a přístřešky na auta, nejčastěji vyrábíme přístřešky podle zadaných rozměrů zákazníka.

Omezení délky konstrukce není, pouze maximální rozpětí oblouku je možné až do šíře 15metrů a pokud si zákazník přeje ještě širší provedení, máme zpracovanou technologii na vyřešení třeba dvou či třínásobku této šíře.

Oblíbené přístřešky na auta vyrábíme v různých variantách. Samozřejmostí jsou přístřešky na auta pro 1 osobní automobil. Pokud si zákazník přeje garážové stání pro 2 a více aut, pak si může vybírat z variant, jestli auta budou stát vedle sebe či za sebou.

Délku, šířku, a průjezdnou výšku lze změnit libovolně, proto jsme bez problémů vyrobili i přístřešek pro autobus.

Rovněž jsou možné různé kombinace obloukového přístřešku a přístřešku z rovnou střechou (viz. fotogalerie).

Fantazii se meze nekladou a jako příklad je ve fotogalerii je uveden i počítačový návrh menší lázeňské kolonády do tvaru písmene "T" a každé křídlo je cca 18 metrů dlouhé.  O tento tvar pergoly - přístřešku rovněž projevil zájem jeden podnik, jako venkovního posezení před restaurací.

Vhodným příslušenstvím a doplňky (různé oddělovací stěny a různé typy zábradlí, různé způsoby stínění slunečního záření, různé dekorační prvky, a mnoho dalších detailů) ještě více zvyšujeme užitnou hodnotu výrobku.


O příslušenství se dozvíte v dalších textech a obrázcích.